Vzdělávací agentura Italy Gastro Promotion s.r.o.

Projekty ERASMUS+, letní stáže v Itálii, kurzy italské gastronomi a kávy v ČR, tématické pobyty v Itálii.

ZABÝVÁME SE:

 • Tvorbou a realizací projektů v programu ERASMUS+ od vyhledání partnetra po závěrečnou zprávu.
 • Organizací odborných stáží pro žáky a čerstvé absolventy SOU a SOŠ v projektu „Evropská praxe pro růst odborných dovedností“.
 • Pořádáním kurzů italské kávy a kurzů vaření zaměřených na tradiční i moderní italskou gastronomi.
 • Pořádáním tematicky zaměřených pobytů v zahraničí spojených se vzděláváním.

SPOLUPRACUJE:

 • s Asociací kuchařů a cukrářů ČR
 • s více než 50 školami v ČR a zahraničí
 • s desítkami renomovaných hotelů, restaurací, kadeřnických a kosmetických salónů v Itálii
 • s Národní agentura pro evropské vzdělávací programy (NAEP)
 • s českými i zahraničními firmami
 • s českými i zahraničními lektory

GARANTUJEME:

 • Profesionální přístup.
 • Špičkové služby.
 • Kvalitní tuzemské i zahraniční partnery s bohatými zkušenostmi

 

HISTORIE FIRMY

Italy Gastro Promotion s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 14. září 1995. Původně byla firma cestovní kanceláří, v roce 2001 se stala cestovní agenturou. Od roku 2005 spolupracuje s regionálním vzdělávacím institutem IAL Emiglia Romagna. V roce 2007 rozšířila svou činnost také na pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. V roce 2008 začala IGP s.r.o. spolupracovat s Národní agenturou pro evropské vzdělávací programy (NAEP) a zapojila do Programu celoživotního učení.

Společnost tedy prošla značným vývojem, za léta působení má na kontě tisíce spokojených klientů, kteří s ní vycestovali do zahraničí, stovky žáků, studentů, učitelů i odborníků, kteří se zúčastnili kurzů a stáží v ČR nebo v zahraničí. Do zemí EU vyslala několik stovek českých studentů na odborné stáže. V rámci několika projektů Leonardo da Vinci Mobility se podílela na vzdělání učitelů a žáků z více než 50 českých a italských škol.

Naši pracovníci získali během mnoha let působení naší společnosti cenné zkušenosti a zajímavé kontakty s českými a zahraničními subjekty nejrůznějšího zaměření. Proto jsme vám schopni zajistit služby, které jinde nenajdete.

V současnosti je IGP s.r.o. vzdělávací agenturou s akreditací MŠMT, která se zaměřuje na vzdělávání v oblasti hotelových služeb, gastronomie, cestovního ruchu. Spolupracujeme s odbornými školami a podniky na zajištění praxe v zahraničí formou odborných stáží. Dále nabízíme tématicky zaměřené pobyty v Itálii spojené se vzděláváním. Jsme specialisté na program Erasmus+, projekty zajištujeme od napsání žádosti, přes realizaci v Itálii, až po závěrečnou zprávu.

Jednatelka firmy Mgr. Renata Kopecká má více než dvacetileté zkušenosti s cestovním ruchem, středomořskou gastronomií a rozvojem lidských zdrojů. Je certifikovaným lektorem. V minulých letech realizovala pro firmu NOWACO, řetězec restaurací Ambiente a renomované české kavárny a restaurace kurzy středomořské kuchyně a baristické kurzy. V pořadu Snídaně s Novou, v Českém rozhlase Praha a Českém rozhlase Brno, na festivalu Pizzy a dalších akcích prezentovala činnost firmy a tradiční italské produkty. Realizovala workshopy o kávě, pizze, těstovinách, rybách a mořských plodech pro řadu subjektů v ČR.


Nabídky prezentované na webu www.igp.cz nemají charakter zájezdu ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu.