LETNÍ STÁŽE V ITÁLII 2018

Odborné stáže pro studenty a čerstvé absolventy v Itálii.

 

Casting

Barman - Barmanka

Servírka - číšník

Kuchař - Kuchařka

Recepční

Housekeeping

Animátor

Plavčík

Vycestuj s námi v létě na ostrov Sardinii, na Jaderskou riviéru nebo do italských Dolomit. Každý měsíc dostaneš minimálně 500€ + 5 za hodinu přesčasu, ubytování a stravu zdarma + pojištění INAIL. Na konci stáže obdržíš certifikát, který ti pomůže při hledání práce kdekoliv v EU. Účastníci stáží se shodují na tom, že zahraniční zkušenost je přínosná pro jejich život, jak profesní, tak osobní. Nejen že si zlepší své jazykové schopnosti a prohloubí odborné dovednosti, ale celkově se osamostatní, poznají jinou zemi, kulturu a odlišný styl práce. Zahraniční stáž je obohatí v osobním životě a výrazně zlepší jejich postavení na trhu práce.

Neboj se cizích jazyků, hledáme především šikovné a pracovité mladé lidi, kteří se chtějí učit od italských profesionálů. Důležitá je hlavně italština, kterou se naučíš z našich materiálů. Stačí ti několik základních slov a frází, zbytek pochytíš od kolegů při práci.

V létě 2017 nabídneme stážistům 35 míst u renomovaných italských firem. Stáž je určena pro žáky nebo čerstvé absolventy středních odborných škol a učiliš, dále pro studenty vysokých škol. Koordinátorem projektu je vzdělávací agentura Italy Gastro Promotion s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1995.

Počet míst je omezený a uzávěrka se blíží, proto neváhej a vyplň již nyní nezávaznou registraci.

Casting proběhne v úterý 27. února nebo 28. února 2018 v Praze.

 

 

Nezávazná registrace

 

Formulář nezávazné registrace
Pole označená ( * ) jsou povinná.
Please enter your email!