Tematické pobyty v Itálii

Škola vaření u moře v Itálii

Soustředění u moře pro ZUŠ, mažoretky a sportovce

Pobyt u moře pro kosmetičky a kadeřnice

Relaxační pobyt u moře

Škola kávy u moře v Itálii

Tematické pobyty v Itálii pro skupiny i jednotloivce pořádáme již 20 let. Spolupracujeme s italskými školami a s lektory různých profesí, kteří zajištují odborný program vám na míru. Dbáme na výváženost odborného programu, odpočinku a zajimavých výletů s degustacemi.

  • Žákům gastronomických oborů nabízíme pobyty v Itálii zaměřený na italskou gastronomii. Pod vedením italských šéfkuchařů se naučíte vyrábět domácí těstoviny a tradiční omáčky. Naučíte se upravovat masa, ryby i mořské plody na různé způsoby. Každý si vyrobí svou vlastní pizzu od těsta až po vytažení z pece. Na kurzu kávy si každý připraví svou kávu a cappuccino anebo cafe shakerato. Sladkou tečkou budou tradiční italské dezerty a zmrzlina. Všechnny kurzy jsou tlumočeny do českého jazyka a zakončené certifikátem. Součástí pobytu jsou exkurze zaměřené na italskou gastronomii a kulturu. Ve volném čase můžete odpočívat na pláži, která je vzdálená minutu chůze od hotelu a sportovat.
  • Žákům oborů kosmetička a kadeřnice nabízíme pobyty v Itálii zaměřené na kosmetické a kadeřnické služby. Formou praktických kurzů pod vedením italských lektorů se seznámíte s moderními postupy a současnými trendy. Kurzy vám připravíme na míru např. péče o pleť, maséže, baňkování, moderní střihy a barvy a mnoho dalších. Všechnny kurzy jsou tlumočeny do českého jazyka a zakončené certifikátem. Můžete se také těšit vynikající italskou kuchyni a na odpočinek u moře, které je vzdálené minutu chůze od hotelu. Ve volném čase můžete využít výletů do okolí. Odborné kurzy v rámci pobytu jsou zakončené certifikáty.
  • Hudebníkům, mažoretkám a sportovcům nabízíme soustředění u moře s možností hudebního, pěveckého nebo jiného vystoupení. Zajistíme vám prostor na zkoušky, zajímavé výlety a  degustace. Ve volném čase můžete odpočívat na pláži, která je vzdálená minutu chůze od hotelu, sportovat anebo využít možnosti zajímavých výletů do okolí.
  • Speciálně pro ženy jsme přiravili týdenní pobyt u moře. Můžete se těšit na vynikají italskou gastronomii, cvičení na čerstvém vzduchu prosyceném solí z moře, na zajímavé výlety s degustacemi typických produktů a na výhodné nakupování v San Marinu a na tradičních trzích. Připravili jsme pro vás malou školu líčení, seminář osobní styl a seminář barevné typologie v oblékaní, dekorativní kosmetice. Navíc se můžete nechat hýčkat naší kosmetičkou, která vám nabídne různé typy masáží a kosmetických ošetření.

V rámci pobytů pořádáme výlety do okolí a degustace místních produktů. Můžete se těšit na prohlídku historického přístavu Cesenatico, který navrhnul Leonardo da Vinci. Ve městě Cervia navštívíme muzeum soli, která se dodnes těží ručtě. Budeme mít možnost nakoupit na tradičním trhu Mercato. Navštívíme San Marino, proslulé výhodnými nákupy a romantickou atmosférou. Ve vinařství ochutnáme lokální vína a olivový olej. Nezapomenutelný je také výlet lodí s degustací vína, ryb a diskotékou na palubě lodi. Ochutnáme tradiční italskou zmrzlinu připravovanou bez konzervantů z výběrových surovin. Mezi oblíbené výlety školních skupin patří návštěva zábavného parku Mirabilndia, kde můžete strávit celý den na nejrůznějších atrakcích a představeních. Dalšími oblíbenými výlety pro skupiny jsou návštěva delfinária a Itálie v miniatuře.

Nezávazná poptávka

 

Mám zájem o tématický pobyt