Soustředění u moře nejen pro ZUŠ s možností vystoupení

Hudebníkům, mažoretkám a sportovcům nabízíme soustředění u moře s možností hudebního, pěveckého nebo jiného vystoupení. Hudebníkům a mažoretkám zajistíme prostor na zkoušky. Sportovcům domluvíme treningy a zápasy. Ve volném čase můžete odpočívat na pláži, která je vzdálená minutu chůze od hotelu, sportovat anebo využít možnosti zajímavých výletů do okolí.

 

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v hotelech 3* v přímořských letoviscích. Pokoje 2 - 4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny lůžkovinami, ručníky, vysoušečem vlasů, TV, klimatizací, trezorem. V hotelech je wifi free.

Plná penze včetně vody k jídlu. Snídaňový bufet, degustační oběd, večeře formou tříchodnového menu. Můžete se těšit na vynikající kuchyni a degustaci regionálních produktů. Ochutnáte pizzu, domácí těstoviny, mořské ryby a plody, zmrzlinu a tradiční dezerty.

 

Doprava

Na vyžádání zajistíme dopravu moderním autobusem s WC, klimatizací, TV, polohovacími sedačkami. Odjezd do Itálie v sobotu v odpoledních hodinách, návrat za týden v sobotu v dopoledních hodinách. Cena dopravy je dle místa odjezdu a velikosti skupiny od 2.500,-Kč.

 

Pojištění

Doporučujeme sjednat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti.

 

Termíny

Květen, červen a září 2017. Odjezdy z ČR v sobotu, návrat do ČR v sobotu.

 

Výlety za příplatek

Je možné si doplatit výlet do zábavního parku Mirabilandia, zábavního a edukačního parku Italia in miniatura nebo do edukačního parku s delfináriem Oltremare. Cena je uváděna za vstupné bez dopravy při skupině minimálně 20 osob.

  • San Marino je nejstarší samostatný stát na území Itálie. Středověké městečko, které se rozkládá na vrcholcích kopců, si zachovalo v běhu staletí svůj ráz a nepřestává okouzlovat další a další generace. Paláce, kostely i domy z kamene vyvolávají představu dob dávno minulých. Stovky obchůdků historického centra nabízejí všechno možné: od drahých šperků a značkové módy přes typické řemeslné výrobky, keramiku, bižuterii, oděvy až ke koženému zboží, parfémům a mnoha dalším lákadlům. Zajímavé jsou též ochutnávky místních likérů. Cena 25€.
  • Zábavní park Italia in Miniatura se nachází asi 10 km od Rimini. Na ploše 85 000 m2 se nachází 273 miniatur v měřítkách 1:25 a 1:50. Zobrazují snad všechny známé a důležité italské památky a v oddělené části také některé památky evropské. Součástí parku jsou i další atrakce - model Benátek, který projedete na člunu, lunapark, hrad s vodními stříkačkami, dinopark, Piazza Italia s malými představeními divadla, vodní skluzavku Canoe, malý okruh kolejnicového vláčku Arcobaleno. Cena 15€.
  • Zábavný park Mirabilandia je určen pro všechny věkové kategorie, najdete zde atrakce pro nejmenší, adrenalinové atrakce i různá show a vystoupení, 4D kino. Dominantou parku je obrovské 90 metrové ruské kolo, ze kterého je krásný výhled na celý park. V parku samozřejmě nechybí vodní atrakce a aquapark. Nezapomenutelným zážitkem je velká kaskadérská šou „Policejní akademie“ a noční laserová show s následným ohňostrojem. Cena 25€.
  • Zábavný park Oltremare s delfináriem nabízí řadu představení se živými zvířaty. Návštěva delfinária Vás přesvědčí, že tito vodní savci jsou úžasná stvoření. Delfíni a jejich cvičitelé si pro Vás připravili cca hodinové představení ve venkovním bazénu. Můžete se těšit na dokonale secvičené vystoupení, při kterém se budete moci obdivovat ladnost delfínů a dozvíte se i zajímavá fakta z jejich života. Dále je v parku tropický skleník s rostlinami a zvířaty, mnoho akvárií s mořskými i sladkovodními živočichy, výběhy exotických i domácích zvířat. Cena 25€.

 

Cena soustředění

V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu*** s plnou penzí na 5 nocí a 6 dní, zajištění prostoru na zkoušky a domluvení vystoupení. Na skupinu 12 účastníků je 1 doprovod zdarma, na skupinu 20 účastníků jsou 2 doprovodné osoby zdarma.

  • Cena pro žáky do 18 let je 5.900,-Kč.
  • Cena pro dospělé je 6.900,-Kč.

Nezávazná poptávka

 

Mám zájem o tématický pobyt