Vzdělávací pobyt u moře pro kosmetičky a kadeřnice

Žákům oborů kosmetička a kadeřnice nabízíme vzdělávací pobyt v Itálii, zaměřený na kosmetické a kadeřnické služby, zakončený certifikátem. Formou praktických kurzů pod vedením zkušených lektorů se seznámíte s moderními postupy a současnými trendy. Kurzy vám připravíme na míru např. škola líčení, seminář osobní styl a seminář barevné typologie v oblékaní, seminář péče o pleť, kurzy masáží, baňkování, kurzy moderního střihu a mnoho dalších. Všechnny kurzy jsou tlumočeny do českého jazyka a zakončené certifikátem. Čeká vás také prohlídka kosmetických a kadeřnických salónů, módních butiků. Můžete se také těšit na vynikající italskou kuchyni a na odpočinek u moře, které je vzdálené minutu chůze od hotelu.

 

Součástí odborného programu jsou exkurze a výlety s degustacemi italských produktů. Tato část odborného programu je včetně vstupného, degustací a místní dopravy.

 • Cesenatico – výlet do historického přístavu zbudovaného podle návrhu Leonarda da Vinci, návštěva tradičních trhů
 • Cervia – výlet do historického centra plného obchodů a kaváren, návštěva muzea soli
 • Milano Maritima – ochutnávka zmrzliny
 • Exkurze do vinařství – degustace vín a olivových olejů
 • San Marino – prohlídka historického jádra, výhodné nákupy (kožené výrobky, perfémy a kosmetika), možnost ochutnávky místních likérů 

Ubytování a stravování 

Pro vzdělvací pobyt jsme vybrali přímořské letovisko Milano Marittima, které je centrem módy a luxusního životního stylu. Milano Marittima je jedno z nejvyhledávanějších přímořských letovisek na Jaderské riviéře. Díky dlouhým písečným plážím, a borovicovým hájům se již od počátku 20. století stalo oblíbeným cílem Miláňanů, kteří sem jezdili a nadále jezdí trávit své dovolené, a to včetně celebrit. Ve městě naleznete dokonale upravené pěší zóny, množství luxusních butiků, krásné vily, parky a zahrady, které vytvářejí malebnou atmosféru letoviska. Všudypřítomné borovice poskytují příjemný stín pro procházky po městě. Zdejší čisté moře pak přímo vybízí ke koupání.

Ubytování v krásném hotelu 3* v letovisku Milano Marittima. Pokoje 2 - 4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny lůžkovinami, ručníky, vysoušečem vlasů, TV, klimatizací, trezorem. V hotelu je wifi free a bazén.

Stravování formou plné penze včetně vody k jídlu. Snídaňový bufet (jogurty, ovoce, müsli, pečivo, sýry, šunky, salámy, domácí sladké pečivo, domácí sušenky,...), oběd, večeře formou tříchodnového menu. Můžete se těšit na vynikající kuchyni a degustaci regionálních produktů. Ochutnáte pizzu, domácí těstoviny, mořské ryby a plody, zmrzlinu a tradiční dezerty.

 

Doprava

Na vyžádání zajistíme dopravu moderním autobusem s WC, klimatizací, TV, polohovacími sedačkami. Odjezd do Itálie v sobotu v odpoledních hodinách, návrat za týden v sobotu v dopoledních hodinách. Cena dopravy je dle místa odjezdu a velikosti skupiny od 2.500,-Kč.

 

Pojištění

Doporučujeme sjednat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti.

 

Termíny

Květen, červen a září 2017. Odjezdy z ČR v sobotu, návrat do ČR v sobotu.

 

Výlety za příplatek

Je možné si doplatit výlet do zábavního parku Mirabilandia, zábavního a edukačního parku Italia in miniatura nebo do edukačního parku s delfináriem Oltremare. Cena je uváděna za vstupné bez dopravy při skupině minimálně 20 osob.

 • Zábavní park Italia in Miniatura se nachází asi 10 km od Rimini. Na ploše 85 000 m2 se nachází 273 miniatur v měřítkách 1:25 a 1:50. Zobrazují snad všechny známé a důležité italské památky a v oddělené části také některé památky evropské. Součástí parku jsou i další atrakce - model Benátek, který projedete na člunu, lunapark, hrad s vodními stříkačkami, dinopark, Piazza Italia s malými představeními divadla, vodní skluzavku Canoe, malý okruh kolejnicového vláčku Arcobaleno. Cena 15€.
 • Zábavný park Mirabilandia je určen pro všechny věkové kategorie, najdete zde atrakce pro nejmenší, adrenalinové atrakce i různá show a vystoupení, 4D kino. Dominantou parku je obrovské 90 metrové ruské kolo, ze kterého je krásný výhled na celý park. V parku samozřejmě nechybí vodní atrakce a aquapark. Nezapomenutelným zážitkem je velká kaskadérská šou „Policejní akademie“ a noční laserová show s následným ohňostrojem. Cena 25€.
 • Zábavný park Oltremare s delfináriem nabízí řadu představení se živými zvířaty. Návštěva delfinária Vás přesvědčí, že tito vodní savci jsou úžasná stvoření. Delfíni a jejich cvičitelé si pro Vás připravili cca hodinové představení ve venkovním bazénu. Můžete se těšit na dokonale secvičené vystoupení, při kterém se budete moci obdivovat ladnost delfínů a dozvíte se i zajímavá fakta z jejich života. Dále je v parku tropický skleník s rostlinami a zvířaty, mnoho akvárií s mořskými i sladkovodními živočichy, výběhy exotických i domácích zvířat. Cena 25€.

 

Cena 310,-EUR zahrnuje

 • Odborný program včetě exkurzí, degustací a tlumočení
 • Ubytování v hotelu*** s plnou penzí na 5 nocí
 • Na skupinu 12 účastníků je 1 doprovod zdarma, na skupinu 20 účastníků jsou 2 doprovodné osoby zdarma.
 • Vzdělávací pobyt lze hradit v Kč.

  {/sliders}

Nezávazná poptávka

 

Mám zájem o tématický pobyt